PRO800

Pro DRZWI PRO800-2Pro DRZWI PRO800Pro DRZWI PRO800-5Pro DRZWI PRO800-4Pro DRZWI PRO800-3

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S 8000 IQ, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. Odpowiednio wcześniej wyfrezowane wzmocnienia pozwalają na szybki montaż zamka. A oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w profilu S 8000 IQ pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

Dążąc do znacznego poprawienia statyki i sztywności, skrzydła drzwi wejściowych, opracowano odpowiednio spawane łączniki naroży. Różnorodne artykuły dodatkowe umożliwiają budowę drzwi wejściowych we wszystkich popularnych wariantach. Do profilu drzwi wejściowych można montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające. Możliwe jest też zastosowanie oferowanych na rynku płyt o grubości do 40 mm. Profil drzwi wejściowych standardowo dostępny jest w wielu okleinach drewnopodobnych oraz jednolitych.

W ofercie PROFITECH znajdują się trzy typy drzwi zewnętrznych: obustronnie nakładkowe, jednostronnie nakładkowe i drzwi wsadowe.

Zalety drzwi PRO800:

• Różnorodność form.
• Niezawodna funkcjonalność.
• Znakomita statyka dzięki dużym przekrojom profili.
• Skuteczna ochrona antywłamaniowa.
• Dobra izolacja cieplna za sprawą progu wzmocnionego włóknem szklanym.
• Specjalne uszczelki chroniące przed przeciągami.