PRO MONO

PRO MONO
Okno zbudowane w oparciu o specyficzną ramę wyglądającą jak sklejona rama okienna z parapetem, zwaną Monoblockiem.
Okna PRO MONO wykonane w oparciu o system GEALAN S8000 przeznaczone są do domów gdzie warstwa ocieplenia jest zainstalowana od środka pomieszczenia. W warstwie tej montowane są ramy,  których charakterystyczny „parapet” znajduje się od strony zewnętrznej pomieszczenia. Rama PRO MONO w sposób szczelny i estetyczny maskuje ocieplenie na całym obwodzie otworu okiennego. Szeroka gama rozwiązań profilowych PRO MONO pozwala na odpowiedni ich dobór w zależności od grubości ocieplenia a wewnętrzna przylga zapewnia estetyczny montaż suchej zabudowy – płyt gipsowych.

Sześciokomorowy system S 8000 IQ ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system zabezpieczający przed hałasem i włamaniami. Wysokiej próby ochrona termiczna okien pomaga zmniejszyć nie tylko koszty ogrzewania, lecz także w aktywny sposób przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Natomiast opatentowany system wentylacji GECCO w skuteczny sposób zapobiega tworzeniu się grzyba i pleśni.

Charakterystyka PRO MONO:
Profil 6-cio komorowy, kształty klasyczne, proste. Uszczelki zewnętrzne, płaska półka wodna.
Szyba Możliwość zastosowania pakietu nawet 4/18/4/18/4 U=0.5 W/m2K oraz innych wariantów np. ochrony przed włamaniem, hałasem lub słońcem.
Okucia Okucia SAMOREGULUJĄCE SIĘ wyposażone w zaczepy antywłamaniowe, możliwość zastosowania stopniowania uchyłu w każdym skrzydle rozwierno-uchylnym.
Kolory Szeroka gama oklein kolorowych oraz drewnopodobnych.
Dodatkowe info Doskonała izolacja cieplna. Spośród dostępnych w Europie rozwiązań, okno posiada najwyższe parametry statyczne co wpływa na możliwość wykonania największych gabarytowo konstrukcji. Uszczelkowanie zewnętrzne pozwala bardzo łatwo utrzymać okna w czystości.