PRO970

PRO900 ALUPRO900 ALU-2

Zewnętrzne nakładki z aluminium stanowią atrakcyjny wariant wykończenia systemów okien i drzwi z tworzywa sztucznego. System PRO 970 łączy zalety dwóch materiałów: doskonałą izolacyjność cieplną, szczelność i trwałość profili z tworzywa sztucznego z możliwością kształtowania wyglądu i trwałością aluminium. Ponadczasowa elegancja sprawia, że aluminium to idealny materiał do realizacji współczesnych projektów architektonicznych.

Drzwi PCV z nakładkami ALU są produktem dla wymagających klientów, który łączy ze sobą zalety obu materiałów w stolarce otworowej: trwałość, łatwość utrzymania w kondycji przez kilkadziesiąt lat, ekonomika typowe dla PCV oraz preferowany wygląd zewnętrzny-wyższej klasy, dowolna kolorystyka, trwałość koloru, odporność na działania warunków atmosferycznych typowe dla ALUminium. PROFITECH okłada nakładkami ALU ościeżnice i skrzydła, jak również poszerzenia ościeżnicy.

Systemy nakładkowe łączą zalety dwóch materiałów: wysoką izolacyjność cieplną profili z tworzywa sztucznego z trwałymi powierzchniami aluminium o nienagannym wyglądzie.

Cechy i zalety nakładek ALU:

• możliwość lakierowania, malowania proszkowego i anodowania zewnętrznych powierzchni,
• swoboda doboru kolorystyki według palety barw RAL,
• elegancka stylistyka i jednolita struktura na styku skrzydła i listwy przyszybowej,
• nowowczesny i ekskluzywny design aluminiowych powierzchni zewnętrznych,
• zwiększona wytrzymałość.