Drzwi są wizytówką domu i wyrazem wyrafinowanej kultury mieszkania. Nadają fasadom indywidualne akcenty. Wedle upodobań mogą być proste i subtelne lub też silne, zdecydowane, z ozdobnymi motywami.

W celu spełnienia wszelkich pomysłów klientów, oferujemy szeroki wybór wypełnień drzwiowych w różnych wariantach i kolorach.

Trwałość drzwi i zadowolenie użytkownika gwarantowane są przez nowoczesne i niezawodne okucia, wyłącznie sprawdzonych marek w zakresie okuć drzwiowych takich, jak: WINKHAUS, SIEGENIA, GEZE. Występują one w wielu wersjach, zależnych od potrzeby klienta.

Drzwi PROFITECH wyposażane są także w eleganckie klamki firmy HOPPE, występujące w różnych kolorach. Ponadto proponujemy szeroki wybór przeszkleń, uchwytów, kołatek i innych akcesoriów.

Optymalne korzyści gwarantują odpowiednia konstrukcja skrzydła i ościeżnicy z progiem z przekładką termiczną oraz specjalną uszczelką. Stabilność drzwi PROFITECH gwarantują wzmocnienia stalowe o najlepszych parametrach statycznych, które w połączeniu z ryglowaniem wielopunktowym umożliwiają skuteczną ochronę przed włamaniem.PRO300