PRO610, PRO620

PRO620-2PRO610-2

Elementem charakterystycznym jest rama tzw. renowacyjna, służąca często do montażu okien w lokalach remontowanych, gdzie rama starego okna pozostaje niezdemontowana a nowa rama zasłania od wewnątrz jej profil. W budownictwie włoskim często stosowana również w nowo wznoszonych obiektach.

Na okna z systemu S 8000 IQ decydują się osoby przykładające dużą wagę do indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny, niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób charakter przestrzeni, w której żyją czy pracują, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki i dobrej jakości. Ascetyczny design okien S 8000, dzięki wąskim powierzchniom licowym, harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza.
Sześciokomorowy system S 8000 IQ o głębokości 74 mm ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system zabezpieczający przed hałasem i włamaniami. Wysokiej próby ochrona termiczna okien pomaga zmniejszyć nie tylko koszty ogrzewania, lecz także w aktywny sposób przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Natomiast opatentowany system wentylacji GECCO w skuteczny sposób zapobiega tworzeniu się grzyba i pleśni.

PRO610 / PRO620
Profil 6-cio komorowy, kształty klasyczne, proste. Głębokość zabudowy 74 mm. Uszczelki zewnętrzne, płaska półka wodna.
Szyba Możliwość zastosowania pakietu nawet 4/18/4/18/4 U=0.5 W/m2K oraz innych wariantów np. ochrony przed włamaniem, hałasem lub słońcem
Okucia Okucia SAMOREGULUJĄCE SIĘ wyposażone w zaczepy antywłamaniowe, możliwość zastosowania stopniowania uchyłu w każdym skrzydle rozwierno-uchylnym.
Kolory Szeroka gama oklein kolorowych oraz drewnopodobnych.
Dodatkowe info Doskonała izolacja cieplna. Spośród dostępnych w Europie rozwiązań, okno posiada najwyższe parametry statyczne co wpływa na możliwość wykonania największych gabarytowo konstrukcji. Uszczelkowanie zewnętrzne pozwala bardzo łatwo utrzymać okna w czystości.