PRO900 ACRYL

PRO900 - ACRYL
Kolorowe profile okienne tworzą wyraźne akcenty w całości fasady. Dzięki takim „wizytówkom” zwykłe domy zyskują na atrakcyjności, przyciągają wzrok, stają się rozpoznawalne. Nawet ekstrawaganckie pomysły projektantów czy niuanse kolorystyczne, typowe dla danego regionu, nie stanowią dla nas żadnego problemu. Pełna paleta zawiera bowiem wszystkie odcienie, od subtelnej szarości po jaskrawą czerwień, a więc z łatwością można dobrać pasujący kolor.

Wszystkie profile acrylcolor cechują się trwałością barwienia i posiadają atest RAL. Jakość jest bowiem najwyższym priorytetem GEALAN, również w przypadku kolorowych okien z PVC. Dlatego też GEALAN wytwarza kolorowe profile acrycolor stosując unikalny proces barwienia. Powoduje on połączenie białego podkładu i kolorowego szkła akrylowego w sposób nierozerwalny.

Zewnętrzna warstwa szkła akrylowego wykazuje wysoką odporność na zadrapania i jest obojętna na czynniki atmosferyczne, takie jak: słońce, wiatr, deszcz, zimno i wahania temperatury.

Jedwabiście matowa, gładka i pozbawiona porów powierzchnia jest niewrażliwa na osadzanie się kurzu i brudu. Nie dochodzi zatem do łuszczenia czy odpryskiwania farby, nie trzeba więc powtórnie malować kolorowych elementów. Okna z profili acrylcolor praktycznie nie wymagają konserwacji i są łatwe w pielęgnacji. Niemalże „odpychają” brud i wystarczy myć je zwykłymi środkami czyszczącymi. Niedościgniona trwałość barwienia profili acrylcolor pozostaje niewrażliwa na upływ czasu.

PRO900 ACRYL
Profil 6-cio komorowy, kształty klasyczne, proste. Głębokość zabudowy 83 mm. Uszczelki zewnętrzne, płaska półka wodna.
Szyba Możliwość zastosowania pakietu nawet 4/18/4/18/4 U=0.5 W/m2K oraz innych wariantów np. ochrony przed włamaniem, hałasem lub słońcem.
Okucia Okucia SAMOREGULUJĄCE SIĘ wyposażone w zaczepy antywłamaniowe, możliwość zastosowania stopniowania uchyłu w każdym skrzydle rozwierno-uchylnym.
Kolory Szeroka gama kolorów z zastosowaniem powłoki szklanej, tzw. AKRYLOWEJ.
Dodatkowe info Doskonała izolacja cieplna. Spośród dostępnych w Europie rozwiązań, okno posiada najwyższe parametry statyczne co wpływa na możliwość wykonania największych gabarytowo konstrukcji. Uszczelkowanie zewnętrzne pozwala bardzo łatwo utrzymać okna w czystości. Zastosowanie w profilach szklanej, barwionej w masie powłoki, gwarantuje wieloletnie utrzymanie barw bez konieczności konserwacji.