PRO110, PRO120

Dzięki oknom w systemie GEALAN S 3000 mogą Państwo wyrazić własne poczucie smaku i pokazać zamiłowanie do klasycznego wzornictwa. Harmonijne połączenie ościeżnicy i skrzydła nadaje oknu smukłą sylwetkę, a delikatnie zaokrąglone krawędzie profili podkreślają lekkość konstrukcji. To znakomity wybór akcentujący dojrzały zmysł estetyczny i podkreślający Państwa osobisty styl.

Uniwersalny system S 3000 z uszczelnieniem oporowym o głębokości 62 mm zawiera różne profile skrzydła: w wersji niezlicowanej (PRO110), półzlicowanej (PRO120) oraz w wersji ozdobnej zlicowanej.

Znakomita konstrukcja profili systemu S 3000 umożliwia budowę bardzo estetycznych i funkcjonalnych okien. Dzięki głębokości profilu 62 mm i jego pięciokomorowej budowie, powstają nowe perspektywy w dziedzinie izolacji cieplnej, akustycznej i statyki. Idealnie gładkie powierzchnie praktycznie nie wymagają konserwacji i pozwalają uniknąć zabiegów renowacyjnych na długi czas.

PRO110 / PRO120
Profil 5 – cio komorowy o prostych, klasycznych kształtach. Uszczelki zewnętrzne, płaska półka wodna.
Szyba Szyba 4/16/4 U=1.0 W/m2K wg PN-EN 674:1999, możliwość zastosowania pakietu do 33mm oraz wariantów z „ciepłą ramką”
Okucia Okucia SAMOREGULUJĄCE SIĘ wyposażone w zaczepy antywłamaniowe, możliwość zastosowania stopniowania uchyłu w każydym skrzydle rozwierno-uchylnym
Kolory Dostępne w kolorze białym
Dodatkowe info Produkt w klasie ekonomicznej o sprawdzonych, dobrych parametrach funkcjonalnych.